Genel Bilgiler

Ev İçin Koşu Bandı Tavsiyesi 2020

Koşu Bandı Tavsiyesi 2020

2020 yılında en popüler olan ve daha çok işlevsel olan iki koşu bandından bahsedeceğiz. Kullanıcı tavsiyeleri ve talepleri üzerine yazdığımız bu yazıda sizleri bazı teknik özelliklerle bilgilendirmeye çalışacağız. Koşu bandı alırken dikkat etmeniz gereken özelliklere BU BÖLÜME TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Yazımızı incelediyseniz koşu bandı tavsiyesi başlasın.

Dunlop Energy

Koşu Bandı Tavsiyesi 2020 Dunlop Energy

Koşu Bandı Tavsiyesi 2020 Dunlop Energy

2020 yılında en kullanışlı koşu bandı listemizin birinci sırasında Dunlop Energy modeli yer almaktadır. Bu model, bütçesi 1000 ila 1500 TL olan kişiler için idealdir. Dunlop Energy koşu bandının tasarımı gayet şıktır ve diğer koşu modellerinden farklı olarak adım sayma özelliği bulunmaktadır. Motor gücü gayet dirençlidir ve 2,5 HP’dir. Yürüme alanı, 125’e 45 cm’dir. Taşıma kapasitesi ise 110 kilogramdır. Ürün ölçüleri ise, 158-68-120 cm’dir. Bu modelin gösterge modeli gayet açık ve nettir ve tuşları mevcuttur. Inclıne ve speed yani eğim ve hız ayarları bulunmaktadır. Ayrıca, diğer koşu bandı modellerinden farklı olarak, bu modelde acil yardım tokası bulunmaktadır. Bu tokayı vücudunuza taktığınız anda ve herhangi bir düşüş veya kaza olduğu takdirde koşu bandı kendini durdurmaktadır. Bir diğer özellik ise, mp3 girişinin bulunmasıdır. Bu sayede koşarken bir yandan da istediğiniz müziği dinleyebilir, keyifli bir şekilde sporunuzu yapabilirsiniz. Koşu bandının yanların nabız ölçe özelliği ve hız ve eğim arttırma ve azaltma tuşları da bulunmaktadır. Ayrıca bu koşu bandının katlanma özelliği de bulunuyor, bu sebeple evde kullanıma çok uygundur.

Dunlop Motion

Koşu Bandı Tavsiyesi 2020 Dunlop Motion

Koşu Bandı Tavsiyesi 2020 Dunlop Motion

2020 yılında popüler ve işlevsel olan bir diğer koşu bandı modeli, Dunlop Motiondır. Bu model ise 2000 TL ve üzeri bütçesi olanlar için uygundur. Bu modelin yürüyüş alanı çok geniştir ve çok kaliteli olan bir üründür. Bu modelin 3 HP motor gücü bulunmaktadır. Yürüme alanı 47’ye 140 cm arasındadır. Cihazın ebatları ise, 176-77-144 cm’dir.  Sınır kullanıcı ağırlığı ise 135 kg’dır. Ayrıca, bu modelin katlanabilme özelliği de bulunmaktadır. Ek olarak, diğer modelde olduğu gibi mp3 müzik giriş yeri ve acil yardım tokası da bulunmaktadır. Fiyat değişikliğinin sebebi ise, genişlik, ebat ve taşıma kapasitesinin daha elverişli olmasıdır. Kişisel özelliklerinize göre, ihtiyacınız olan koşu bandı modelini seçebilirsiniz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI