Genel Bilgiler

SCITEC NUTRITION 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 2350G İNCELEMESİ

SCITEC NUTRITION 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 2350G

SCITEC NUTRITION 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 2350G İNCELEMESİ

Spor yaparken beslenmenin önemine defalarca dikkat çektik. Antrenmanlarınız ne kadar iyi geçerse geçsin bunu sağlam bir beslenme ile taçlandırmıyorsanız bir şeyler her zaman eksik kalacaktır. Kasların kendini onarması için ise esas bileşenin protein olduğunu söylemeye gerek bile yok. Bu yazıda protein türlerinden en yaygın kullanım alanına sahip olan whey proteini inceleyeceğiz. Bunun yanında Scitec Nutrition markasının whey proteininin incelemesini yapacağız.

Whey Proteinin Faydaları

Peynir altı suyu, peynir yapımı sırasında sütün kaymağından ayrılan sulu kısmıdır. Whey protein, özellikle ağırlık kaldıran ve diğer kuvvet antrenmanları yapan sporcular için iyi bir besin ve amino asit kaynağı olabilir. Bazı insanlar peynir altı suyu proteini laktoz intoleransı olduğu için, yumurta veya soya gibi diğer protein kaynaklarına alerjisi olduğu için alır.

Birkaç çalışma, iyi bir antrenman ile birleştirildiğinde peynir altı suyu proteininin gücü, kas boyutunu ve yağsız vücut kütlesini artırabileceğini bulmuştur. Ayrıca, HIV’li kişilerde çok fazla kilo kaybını önlemeye yardımcı olabilir.

Neden Scitec Nutrition Whey?

Üst sınıf peynir altı suyu proteini konsantresi ve peynir altı suyu proteini izolatından yapılan %100 Whey Proteinidir Protein alımını iyileştiren L-Glutamin, L-Lösin ve Taurin BCAA’lı bir Amino Asit Matrisi içerir.

Eklenmiş sindirim enzimleri ile birlikte gelir.

Az yağlı, az şekerli ve Aspartam içermez.

%100 Whey Protein Professional, Avrupa’da en çok satan protein karışımlarından biridir ve iyileşmeye yardımcı olmak ve kas büyümesini artırmak için özel olarak geliştirilmiştir.

Peynir altı suyu konsantresi ve peynir altı suyu izolatının kombinasyonu dengeli bir protein karışımı sağlar ve eklenen sindirim enzimleri ve amino asitlerle protein alımını iyileştirerek kas iyileşmesini hızlandırır.

Eklenen Amino Asit Matrisi, vücuttaki pozitif nitrojen seviyelerine yardımcı olmak, kas iyileşmesini hızlandırmak ve protein sentezini artırırken bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmak için bir L-Lösin, L-Glutamin ve Taurin karışımı içerir.

Antrenman yaptıktan sonra %100 Whey Protein tüketimi, vücudunuza tek başına yemekten daha hızlı protein almanızı sağlar, kaslara iyileşmek ve daha hızlı büyümek için gereken yakıtı verir.

%100 Whey Protein uzmanı, kaslarınıza hızla ulaşan hızlı ve kolay bir protein desteği sağlamak için birkaç saat yemediğinizde de alınabilir.

Bir gıda takviyesi olarak, peynir altı suyu proteini, diyet yapıyor veya hacim kazanıyor olsanız da, tüm yıl boyunca kullanmak için mükemmel bir çözümdür.

Ek olarak Scitec Nutrition Whey protein çeşitli aromalarla aynı tatlardan sıkılmış sporcuları da memnun edecektir. Aromalarına gelince muz, çikolata, karamel, çilek, vanilya olarak belirtebiliriz. Ayrıca çikolata ve vanilyanın da birleştirilerek kullanılmış aromalar da mevcuttur. Örneğin çikolata hindistan cevizi ve vanilya meyveli gibi.

İlgili olanlar için Besin Tablosu:

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI