Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr Yorumlar | İnceleme

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr Ürün İncelemesi Ve Yorumlarını inceleyelim.

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr günümüzde en çok tüketilen protein tozlarından biridir. Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr diğer protein tozlarından ayıran özelliklerin başında %80 protein oranı, B6 vitamini ilavesidir. Bu iki özelliğinden ve fiyatından dolayı en çok satılan protein tozları listesinde yer alıyor. Ürün protein tozu araştıran kullanıcılar için tavsiye edilebilecek nitelikleri taşımaktadır. Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr ürün içeriğini aşağıdan inceleyebilir ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Fitnesscim.com olarak bu ürünü tavsiye ediyoruz. 👍

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr İçindekiler;

Servis miktarı 3 ölçek (30gr)tir.

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr paketin içerisinde 73 servislik ürün vardır.

1 Serviste

  • 115k.cal enerji
  • 24 gram protein
  • 1.3 gram yağ
  • 1 gram karbonhidrat bulunmaktadır.

Besin değerleri tablosu aşağıdaki gibidir.

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr Kullanım önerisi ;

Başlangıç Seviyesi Spor Yapan Kullanıcılar

Antrenmanlardan hemen sonra 1 servis (3 ölçek) 250 ml su ya da süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Orta Seviye Spor Yapan Kullanıcılar

Antrenmanlardan hemen sonra 1 servis (3 ölçek) 250 ml su ya da süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Sabah kalktıktan hemen sonra 1 servis 250 ml su ya da süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

İleri Seviye Spor Yapan Kullanıcılar

Antrenmanlardan hemen sonra 1 servis (3 ölçek) 250 ml su ya da süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Sabah kalktıktan hemen sonra 1 servis 250 ml su ya da süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr aroma listesi;

Ürün birden çok aroma seçeneği ile tüketicilerine lezzetli bir kullanım sağlamıştır. Lezzetini beğenmeyen kullanıcı yok denecek kadar azdır. Aroma haznesine sürekli yenisi eklenmektedir. Günümüz aromaları listesi aşağıdaki gibidir  ;

  • Çikolata
  • Çilek
  • Kahve – Karamel
  • Muz – Mango
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  En İyi BCAA Ürünleri

Ayrıca bu ürünü  PROTEİN KEKİ YAPIMI nda kullanabilirsiniz, limonlu kek aromalısını kullanıyorsanız tarifte kakao kullanmayınız. Çok nefis bir protein kaynağı olacaktır. Bu ürün hakkındaki fikirlerinizi ve öğrenmek istediklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.  Kısa süre içerisinde cevaplanacaktır. Değerli görüşleriniz fitnesscim.com için önem arz etmektedir.

 Sağlıklı Yaşam KoçuBir cevap yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak. Zorunlu alanları doldurun. *