Takviye Gıdalar

Hardline BCAA MATRIX 630 Gr | Ürün İncelemesi

Günümüzde en çok tüketilen takviye gıdalardan olup,sporcuların günlük BCAA ve Amino Asit ihtiyacını gidermeye yardımcı olur.Yüksek miktarda BCAA,Glutamin ve B6 Vitamini içermektedir.Bu özellikleri sayesinde en çok tercih edilen supplement listelerinde baş sıralardadır.

BCAA Kullanmak Neden Önemlidir?

Kas inşa etmek için vücudunuzun protein sentezi oranı protein yıkım oranından daha büyük olmalıdır. Bunun tam tersi olduğunda kas kaybı oluşur. Oranlar eşit olduğunda ise kas kütlesinin aynı kalması muhtemeldir. Siz kalori alımınızı kısıtladığınızda ve yoğun egzersiz yapmayı sürdürdüğünüzde vücudunuz katabolik bir duruma geçecektir. Yağ kaybının yanı sıra vücut enerji kaynağı olarak amino asitlerden oluşan proteinleri kullanmaya başlayacaktır. Bunun sonucunda ise kas kaybı yaşamanız muhtemeldir. Egzersiz yapmak enerji tüketimini büyük ölçüde arttırır ve kaslardaki BCAA’ların oksidasyonunu destekler. Bu neden kas kütlesini korumak ya da artırmak istenyenler için BCAA kullanımı oldukça önemlidir. BCAA Nedir ? BCAA Ne İşe Yarar ? gibi soruların cevabını ayrıntılı bir şekilde BCAA Nedir? Ne İşe Yarar ? adlı makalemizden ulaşabilirsiniz.

Hardline BCAA MATRIX 630 Gr

Hardline BCAA MATRIX günümüzde en çok tüketilen takviye gıdalardan olup, çoğu sporcunun günlük BCAA ve Amino Asit ihtiyacını gidermeye yardımcı olur. Hardline BCAA Matrix yüksek miktarda BCAA(5000mg)ve Glutamin(5000mg) içermektedir.Ek olarak da B6 Vitamini içermektedir(Protein sentezi).Bu özelliklerinden ve fiyatından dolayı en çok tercih edilen supplementler listesinde yer alıyor.

İki tür tat seçeneği bulunuyor;böğürtlen ve tropikal meyve.Herhangi bir şekilde mide rahatsızlığı ve koku gibi belli başlı olaylar yaratmadığı söylenen ürün,içerisinde oranlar neticesinde herhangi bir şekilde eksiklik bulunmamaktadır. Hardline BCAA MATRIX ürün içeriğini aşağıdan inceleyebilir ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Fitnesscim.com olarak bu ürünü tavsiye ediyoruz. 👍

Hardline BCAA MATRIX 630 Gr Besin Tablosu

Hardline BCAA Matrix Kullanımı

Hardline BCAA Matrix Kullanımı iki seviye olarak ayırıyoruz.Orta Seviye ve İleri Seviye kullanım şekli olarak.

Orta Seviye Sporcular İçin

Spordan 30dk önce 21 gram ürünü (ölçek üzerindeki 30 cc çizgisi) 300ml su ile karıştırarak alınız.

İleri Seviye Sporcular İçin

Spordan 30dk önce (ölçek üzerindeki 30 cc çizgisi) 300ml su ile karıştırarak alınız. Ek olarak spordan hemen sonra 1 ölçek daha alınız.

Diğer BCAA Ürünlerin incelemesine bu makalemizden En iyi BCAA Ürünleri ulaşabilirsiniz iyi günler dileriz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI