Scitec Volumass 35 Gainer 2950 Gr Ürün İncelemesi

Scitec Volumass 35 Gainer 2950 Gr daha çok hacim kazanmak isteyen sporcular tarafından kullanılır. Fakat hacim almak kilo almakla aynı olmamakla beraber hacim kazanmak isteyen sporcuların kullandığı bu supplementlerde karbonhidratın yanında yüksek protein miktarı da vardır. Günlük kalori alımlarınızda fazla yemek zorunda kalmadan bu supplementler sizin günlük protein ve karbonhidrat ihtiyacınızı yüksek oranda karşılamanızı sağlar. Bu supplementlerin asıl amacı kilo almaktan ziyade kaslarınızın oluşmasına destek olmaktadır.

Scitec Volumass 35 Gainer 2950 Gr Özellikleri :

 • 1 servis başına 19 gr protein
 • 1 servis başına 24 gr karbonhidrat
 • Yüksek amino asit seviyesi
 • Kreatin ve taurin ile zenginleştirilmiş içerik
 • Kas kütlesinin korunmasına ve artışına katkıda bulunur.

 

Scitec Volumass 35 Gainer 2950 Gr Kullanıcı Yorumları :

 • Kontrollü kilo almak amaçlı bu ürüne yöneldim. Diğer ürünler gibi aşırı şeker ve yağ ile kilo almaktansa yağsız şekersiz şekilde almayı amaçladım. Aşırı olmasa da başarılı bir ürün. Tam bir fiyat/performans ürünü. Tek eksi yönü tadının biraz yetersiz olması. 75 – 80 gr atmama rağmen çikolata tadı biraz zayıf. Ama miktarına göre iyi karışıyor. Ben su ile kullanıyorum, süt ile alınırsa spor öncesi hazımsızlık yapabilir ve karışması zorlaşır diye düşünüyorum ama mide sizin 🙂 Az da olsa Creatine olması tercih sebebi. Tavsiye edilir dostlar.
 • Merhaba. Bu üründe şeker ve yağ oranı diğer mass gainer’lere göre oldukça düşük. Karbonhidrat oranı çok iyi. Özellikle benim gibi karbonhidrat açısından tam beslenemeyenler için idel olabilir mi? Veya düzenli kullansak kilo aldırır mı?
 • Gyner pro aldım ne yazıktı kilo alamadım çok zayifim ne önerirsiniz karbonhidrat ve protein olarak
  Arkadaşlar ürün çok güzel ancak şöyle bir durum var bende sivilce yaptı abimde de öyle abim şu yaşına kadar sivilce problemi yaşamadı ancak 1 haftadır sürekli sivilce çıkıyor yüzünde ben ürün sayesinde 4 haftada 3.2 kg aldım
 • ürün tadı gayet güzel. tadı kötü diyenler herhalde içinden çikolata  felan çıkmasını bekliyorlardı. eğer öyleyse gitsinler marketten alabilirler. çünkü bu gibi yanlış yorumlar ürünü alırken bizi de yanlış yönlendiriyorlar. yorumlarada dikkat edip alıyoruz bu ürünleri ve tadı kötü diyenlere kanıp ürünü almıyacaktım. ürünü aldım gayette memnunum .sadece hediye diye verdikleri toz saklama kapları göründüğü kadar büyük değil tavsiye etmemBir cevap yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak. Zorunlu alanları doldurun. *