Takviye Gıdalar

Scivation Xtend BCAA 369 Gr | Ürün İncelemesi

Scivation Xtend BCAA 369 Gr kasların en temel ihtiyacı olan aminoasit ihtiyacını gidermekte yardımcı olmaktadır. BCAA içerisinde bulundurduğu Lösin,İzolösin ve Valin aminoasitleri vücudumuzun en temel aminoasitlerindendir. Su ile tüketildiğinden dolayı kana emilimi daha hızlı olması sporcular tarafından büyük bir avantaj olmaktadır.

Scivation Xtend BCAA 369 Gr Ürün Özellikleri 

Scivation Xtend BCAA 369 Gr Kullanıcı Yorumları :

  • Eski seri scivation xtend bcaa’larda sitrulin malat vardı. Kullanıyordum ve çokta iyiydi. Şimdi içeriğinde olmaması büyük bir eksiklik. Sitrulin malat bazı sporcular için önemli. Dövize endeksli olarak fiyatı da artmış. Artık başka marka bir bcca’ya bakıcam.
  • beyler karpuzlusunu kullandım. tadı güzel. kick box yapıyorum. 2 tane aldım 2 sene önce. faydalı ürün tavsiye ederim. ama pahalanmış.
  • Üründe negatif olarak citrulline malate 1:1 yok demişsiniz yurtdisindan getirdiklerimde var ama bunlarda neden yok çözemedim
  • Güzel bir ürün bodybuilding puanı da iyi zaten, glutamin ve sitrulin malat olması da cabası, ancak mesela 2 adet 200 TL tarzı bir kampanya yapılmalı, fiyat yüksek.
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI