Genel Bilgiler

En İyi Protein Tozu

en iyi protein tozu 2020 hangisi? Sorusunun cevabını isteyenler için 2020 yılının en iyi protein tozlarını sizlerle paylaşacağız. Hangi protein tozunu almalıyım ? Hangi protein tozunu kullanmalıyım ? gibi sorular bu makale ile birlikte tarih olacak

En iyi protein tozu 2020 hangisi? Sorusunun cevabını isteyenler için 2020 yılının en iyi protein tozlarını sizlerle paylaşacağız. Hangi protein tozunu almalıyımHangi protein tozunu kullanmalıyım? Gibi sorular birazdan okuyacaklarınız ile birlikte tarih olacak. Programınız için doğru protein tozunu seçmek bir dizi değişkene bağlıdır: bütçe, hedefler, lezzet, karıştırıla bilirlik, güvenlik, içerik maddeleri ve daha fazlası. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok ürünle, özellikle en iyi protein tozunu bulmaya çalışırken, bu kadar çok içerik arasında kafanızın karışması çok normal.

Bu nedenle fitnesscim.com olarak en popüler beş protein tozunu sizler için inceledik.

Neden Peynir altı suyu proteini?

Süt iki ana tip protein içerir: peynir altı suyu ve kazein. Peynir altı suyu sütün sulu kısmında bulunur. Protein tozu, peynir altı suyundan izole edilen bir protein karışımıdır ve tam bir protein deposu olarak kabul edilir. Başka bir deyişle, proteinin ana maddeleri olan 9 esansiyel amino asidin tümünü içerir. Bildiğiniz gibi, vücut bu amino asitleri üretemez, bu yüzden çok yönlü bir diyet (veya takviye) kas kazanımı için çok önemlidir. Peynir altı suyu genellikle bağırsak rahatsızlığını en aza indirmeye yardımcı olan düşük düzeyde yağ ve karbonhidrat (laktoz) içerir. Araştırmalar kilo vermede çok önemli bir rol oynayabileceğini göstermiştir.

Ne kadar protein tozu kullanmaya ihtiyacım var?

Yaşınız, hedefleriniz ve kilonuz kas geliştirmeniz için ne kadar protein ihtiyacınız olacağını belirleyen birkaç faktördür. Ne kadarının yeterli olduğundan emin değil misiniz? Bu makalemizde 2020 en iyi protein tozunu bulacaksınız. Bununla birlikte, burada, protein alımınızı ve genel olarak makro besin ögelerinin çoğunluğunun diyetinizden gelmesi gerektiğini belirtmekte fayda var.

Protein tozunu ne zaman kullanmalıyım?

Kaslarınızın besinleri emme yetenekleri, antrenmandan hemen sonraki 1 saat içinde kullanmanız uygun olacaktır. Tabii protein tozu asıl yemeklerin yerini tutmayacaktır, o yüzden normal yemeklerden alacağınız proteinlerin daha faydalı olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Bu kadar bilgiden sonra sırada EN İYİ PROTEİN TOZU LİSTESİ VAR.

 

EN İYİ PROTEİN TOZU LİSTESİ Türkiye koşulları için bütçenizi sarsmayacak ve bir o kadarda performanslı ürünlerden oluşmaktadır.

 

En İyi Protein Tozu Listesinin 1. Sırasını

 

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr ürününe veriyoruz.

Ülkemizde ve dünya üzerinde en çok tercih edilen protein tozu unvanını verebiliriz.

İçerdiği hammadde kalitesi ve buna rağmen uyguladığı uygun fiyat politikası ile gönlümüzü fethetmeyi başarıyor.

Servi başı tam olarak 24 gram protein içeren üründe ek olarak 5,5 gr BCAA ve 4 Gram Glutamin bulunmaktadır.

2273 Gramlık bu ürünü 74 servis kullanabilirsiniz. Bu protein tozunun servis başı maliyeti 2020 yılının başlarında ortalama 4,7 – 5 TL arasındadır. Ve bir öğün protein tozu için gayet idealdir.

Bu protein tozunda çilek ve duble çikolata aroması bulunmaktadır. Aromaları gayet lezzetlidir.

Ürünü orijinal ve güvenilir bir şekilde satın almak için BU LİNKE TIKLAYINIZ.

En İyi Protein Tozu Listesinin 2. Sırasını

Multipower %100 Pure Whey Protein 2000 Gr kapıyor.

 

Hammade kalitesi tartışılmasız olan bu protein tozu bir önceki ürününden daha zengin içerikli olarak üretilmektedir. Spor sonrası kullanım için birebir protein tozların dandır. Gluten ve aspartam içermeyen içeriği ile diyet dönemlerin dede kullanıma uygundur. Bu ürünü en iyi protein tozu listemizin 2. Sırasına düşüren tek etken servis başına maliyeti 5,15 TL işe Optimuma göre daha yüksek olmasıdır. İçerisinde 2 kg protein tozu bulunur ve ortalama 67 servis kullanılabilir.

Ürünü orijinal ve güvenilir bir şekilde satın almak için BU LİNKE TIKLAYINIZ.

En İyi Protein Tozu Listesinin 3. Sırasını

 Nutrich Prorich Whey Protein 2310 Gr ürününe veriyoruz.

Ürünün listemizin 3. Sırasında yer alma nedeni fiyat/performans protein tozu olmasıdır. Bu protein tozu izole ve yoğunlaştırılmış whey içermektedir. Türkiye standartlarında her sporcunun kullanabileceği bir üründür. Özellikle hacim kazanma dönemlerinde kullanabilecek iyi bir üründür. Servis başına 2 Gr Kreatin Monohidrat, 6 Gram BCAA ve B6 vitamini içermektedir. Ekstra glisinin ve aspartam içermez. Karışımı kolay ve köpürtme yapmaması ürünün artılarındandır. Düşük bütçeli sahip olabileceğiniz nadir protein tozlarından biridir.

Ürünü orijinal ve güvenilir bir şekilde satın almak için BU LİNKE TIKLAYINIZ.

En İyi Protein Tozu Listesinin 4. Sırasını

SSN Command Quadro Whey Protein 2370 Gr alıyor.

Zengin aminoasit içeriği, ham maddesinin yüksek kalitesi, 79 servis olarak en iyi servis sayısı, B6 içermesi ve lezzetli aromaları ile en iyi protein tozu listesi ne girmeyi başarıyor. Tereddüt etmeden kullanabileceğiniz protein tozlarından biri olan command quadro whey ülkemizde Çilek ve Muz – Mango aromaları ile satışa sunulmaktadır. Aromaları aşırı lezzetlidir. Bir serviste 23 Gram protein içermektedir. Bu protein tozu genellikle bulk dönemlerinde kullanıma uygundur, bir servisinde 1,73 gram şeker 1,95 gr karbonhidrat, 1 gr doymuş yağ ve 1 gram tuz bulunmaktadır. Diyet dönemleri için yukarıdaki 3 ürünü tercih edebilirsiniz.

 

Ürünü orijinal ve güvenilir bir şekilde satın almak için BU LİNKE TIKLAYINIZ.

En İyi Protein Tozu Listesinin Son Sırasını

ESN Tasty Whey Protein 2500 gr alıyor.

Bu protein tozu kullanıcıları %99 memnun ediyor. Ülkemizde yeni yeni tanınsa da Almanya’da en iyiler arasından en iyi seçilmiş bir üründür. Iced Latte, çikolata, çikolata – Hindistan cevizi aromaları ile tadı mükemmeldir. Bir servisi 30 gramdır ve serviste 22,5 gram protein içermektedir. Servis başı maliyeti 3,6 TL ve ürünün tamamından yaklaşık 83 servis elde edilir. Standart protein tozlarından ve lezzetlerinden sıkıldıysanız Sütlü Kahve aromasını kesinlikle denemelisiniz.

Ürünü orijinal ve güvenilir bir şekilde satın almak için BU LİNKE TIKLAYINIZ.

 

En iyi protein tozlarını en iyi fiyatla satın almak için https://www.aloprotein.com/protein-tozu tıklayınız.

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI