Genel Bilgiler

Göbek Nasıl Erir ? | Mekik Çekerek Göbek Erir mi ?

Göbek Nasıl Erir ?

Ne yapsam göbeğimi eritemiyorum. Ah şu göbeğimden kurtulsam çok iyi olacak. Bende sadece göbek var, ne baklavası ya bizimki şekerpare gibi sorunlarınız varsa bu bölüm tam olarak sizin için. Göbekten kurtulmak istiyorsanız bu yazıyı okur okumaz hemen yola koyul-malısınız unutmayın göbek oturarak ERİMEZ Peki göbek nasıl erir ?

 

Mekik Çekerek Göbek Erir mi ?

Hayır erimez. Bölgesel erime diye bir şey yoktur. Fakat mekik çekerek ve karın kası hareketlerini uygulayarak karın ve bel bölgesini sıkılaştırabilirsiniz, buda daha fit bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

Göbek nasıl erir ? 

Öncelikle sadece göbek eritmek diye birşey yok. Vücudunuzda yağ depoları vardır. Bunların depolanmaları kişiden kişiye değişir. Mesela bir kişinin önce basen bölgesindeki depolar dolarken diğerinde göbek bölgesi başka birinin göğüs bölgesi öncelikli olarak dolacaktır. Ve asıl problem burada ilk yağlanan bölge en son eriyecektir.

Bu konuyu araştırıyorsanız büyük ihtimalle sizin öncelikli dolan yağ depolarınız göbek bölgenizdir.

Bölgesel erime yok dedik, peki bu göbek nasıl eriyecek ?

Kardio yapacaksınız, diyet yapacaksınız kalori açığı yaratıp yağları eriteceksiniz. Böylelikle yağlanmış göbek bölgeniz yavaş yavaş eriyecek. Fit bir görünüme sahip olacaksınız .

Bel bölgesini eritebilecek metabolizma hızlandıracak bazı tarifleride uygularsanız, hedefinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YUKARI